Emar Çekimi Ankara

Emar Çekimi Ankara
  • emar Çekimi

Emar Çekimi Ankara

Emar görüntüleme işlemi için haftalarca beklemek istemiyor musunuz? O halde daha fazla beklemeden Emar Çekimi Ankara sağlık kliniğine gelin ve Emar görüntüleme işleminizi yapalım.

Tıbbın bütün bölümlerinde kullanılan görüntüleme şekillerinin ilk sırasında Emar yer almaktadır. Çünkü en üst düzey ve ileri düzeye sahip görüntüleme şeklidir. Emar vücudumuzun en detaylı şekilde ve en zararsız görüntülenme şeklidir. Emar görüntüleme de çekim esnasında devasa boyutta bir mıknatısın ortasında bulunan bir yatak yardımıyla tünele girilmektedir. Emar görüntüleme işlemi yapılırken kesinlikle hareket edilmemelidir. Emar diye adlandırdığımız bu tıp harikası kemiklerimizin içini bile görüntüleyebilmektedir. Bu yüzden derin ve incelenmesi gereken durumlarda kullanılır. Kapalı ve Açık Emar olmak üzere iki şekilde görüntüleme işlemi yapılır.

Emar Çekimi Ankara ve Emar Çekilme Sebepleri

Emar görüntüleme işleminin birden fazla çekilme nedeni vardır. Yumuşak dokuların görüntülenmesi için, Kafatasının içinin görüntülenmesi durumlarında, Beyinde var olan tümörün tespit edilmesi için, beyin kanamaları gibi tehlikeli ve ağır durumda olan hastaların detaylı tespitinde, kadınlarda meme kanserinin teşhisinde, kas, bağ, kan damarı, kalp, karaciğer ve böbrekler gibi organların detaylı bir şekilde görüntülenmesinde, kalp hastalıklarının detaylı olarak taranmasında, iç organların hastalıklarının tespiti için Emar görüntüleme işlemi kullanılır. Bunu yanında Emar görüntülemesi çekemeyecek kişiler vardır. Gelin bunlara yakından bakalım. Kişinin vücudunda çelik içerikli protez ve plaklar varsa, böbrek sıkıntısı çeken hastalar, çok kilolu olan hastalar, kalbinde pil olan kişiler, diş teli kullananlar, kalbinde stent takılı hastalar ve sabit işitme cihazı olan hastalar Emar görüntüleme işlemi yaptıramazlar. Emar çekimini yapacak teknisyen ve görüntüleme işlemini isteyen doktor ve radyolog’un uyum içinde çalışması elzemdir.

Emar Çekimi Ankara ve Fiyat

Emar Çekimi Ankara sağlık kliniğinde yaptıracağınız tüm görüntüleme işlemleri için en uygun fiyatlı olduğunu söylememiz lazım. En kaliteli hizmeti Emar Çekimi Ankara sağlık kliniğinde alırsınız. İşinin uzmanı sağlık çalışanlarımızla Emar görüntüleme işlemi öncesi ve sonrasında her zaman sizlere destek olmaktayız. Sağlığınızı daha fazla riske etmeden hemen emarcekimiankara.com adresinden ya da diğer iletişim kanallarından bize ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.